ניו המפשייר

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- ניו המפשייר

נכס למכירה בניו המפשייר

הוא גובל בדרום עם מסצ'וסטס, ממערב עם ורמונט, ממזרח עם מיין והאוקיינוס ​​האטלנטי ומצפון עם המחוז הקנדי של קוויבק

במהלך המחקר שלך של נכס למכירה בניו המפשייר חשוב לדעת כמה חדשות.

ניו המפשייר מפורסמת בזכות הסיסמה שלה "לחיות חופשי או למות", אשר מכיל פילוסופיה ליברלית אשר באמת לוכדת את ההתנגדות ההיסטורית של המדינה לרגולציה. החוקה הממלכתית של ניו המפשייר היא היחידה שמכירה בזכות המהפכה, והיחידה שאינה דורשת את הקמתה של מערכת חינוך ציבורית. אין חוקים הדורשים אלה מעל גיל 18 ללבוש חגורות בטיחות או קסדות או נהגים אופנוע להביא ביטוח רכב חובה. ניו המפשייר גם אין מס מכירות כללי ולא מס הכנסה אישי.

ניו המפשייר היא אחת המדינות האמריקניות של ניו אינגלנד המאופיינת על ידי עיירות ציוריות ואזורי במדבר גדולים. בצפון, היער הלאומי של ההר הלבן מפורסם לספורט חורף שניתן לתרגל כאן ולשם הר וושינגטון, הפסגה הגבוהה ביותר באזור, עם הרכבת העילית עד לפסגה.

למרות היותה מדינה קטנה, אזרחי ניו המפשייר יש השפעה חזקה על הפוליטיקה הלאומית, בזכות השתתפותם הפריימריז לנשיאות הראשון של המדינה.

זהו מצב יקר יחסית שבו הבעלים של הנדל"ן, אשר מחפשים נכס למכירה בניו המפשייר. מעבר לכך, יש לה את מס רכוש 3 הגבוה ביותר במדינה אחרי ניו ג'רזי ואילינוי.

הכלכלה של המדינה גרניט מסתמך במידה רבה על ייצור ותיירות, עם המבקרים מגיעים סקי סנובורד בהרי הלבן בחורף לשחות באגם ויניפסאקי ואת החופים לאורך החוף 13 קילומטר של המדינה בקיץ.

המדינה החמישית ביותר במונחים של אזור, ניו המפשייר יש אוכלוסייה מוערכת של מעל 1.3 מיליון אנשים. 94% מהתושבים הם לבנים, 2% היספני, 2% אסיה 1% שחור. מבחינה אתנית, האירים מייצגים את הנכסים הגדולים ביותר שהוכרזו על 13% מהאוכלוסייה, בעוד אנשים שנולדו בחו"ל מייצגים 5%.

ההון הוא קונקורד אבל מנצ'סטר היא עיר בגודל בינוני עם אוכלוסייה של כ 110,506 אנשים עם 30 שלה שכונות המרכיב הוא הקהילה הגדולה ביותר בניו המפשייר. מחירי הנדל"ן במנצ'סטר גבוהים בהרבה מהעלות הממוצעת לעומת המחירים המקומיים.

מחירי המכירה המקומיים עלו ב -5.7% בחודשיים הראשונים של 2018 לעומת התקופה המקבילה אשתקד ויכולים לנבא שנת שיא במחירים.

Grafton County דיווחה על אחוז הרווח הגבוה ביותר, 20.4% השנה, בעוד Sullivan County דיווחה על הירידה הגדולה ביותר, ירידה של 17.8%.

מחוז הילסבורו, הכולל את מנצ'סטר ונשועה, גדל ב -2% עד פברואר.

בינתיים, דו"ח על שוק הנדל"ן שפורסם על ידי ניו המפשייר דיור האוצר רשות אמר כי למוכרים יש את היתרון על הקונים ולכן היא התקופה הטובה ביותר עבור הנכס שלך למכירה בניו המפשייר.

שוק הנדל"ן מנצ'סטר בהחלט התאוששה ולמעשה, העיר עברה כברת דרך ארוכה מאז המיתון האחרון. נכס למכירה במחירים בניו המפשייר, במיוחד במנצ'סטר, ממשיכים להראות רווחי מעודדים ועכשיו הם נהנים בשיעור של 11.5%. זה כמעט כפול מהממוצע הארצי.

באופן מפתיע, שיעורי הייסוף הגבוהים ב -3 השנים האחרונות לא הפכו את הבתים ליקרים מדי. למעשה, מנצ'סטר שוק הנדל"ן הוא עדיין אחד הנוחים ביותר במדינה. למרות עליית המחירים, הנגישות עדיין נמוכה מהממוצע ההיסטורי של האזור.

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB